«БУЛАТ»

Товариство з додатковою відповідальністю «Булат» є одним з небагатьох ливарних підприємств Західної України. Ливарну справу було започатковано 50 років тому відкриттям чавунно-ливарного цеху, в якому виготовлялись вироби для сільгосптехніки: шестерні, зірочки, півмуфти, корпуси підшипників, кронштейни, та ін. У 1991 році почав роботу сталеплавильний цех, освоєна технологія виплавки сталі в дугових сталеплавильних печах.

В 2018 році введено в експлуатацію індукційну піч INDEMAK Duet Power 2x2 продуктивністю 2 тони рідкого металу за годину.

За період діяльності ТДВ «Булат» завоювало довіру та прихильність клієнтів і партнерів. Основними напрямками роботи є виробництво ливарних виробів із чавуну та сталі, термообробка, металообробка (токарні, фрезерні, зварювальні, складальні та ін. роботи). Наші працівники - інженери з великим досвідом роботи та висококваліфіковані робітники, більшість з яких працюють на підприємстві роками. Ми постійно вдосконалюємо наші знання ливарної справи, вивчаючи досвід західних партнерів, освоюючи нові технології. Працюємо над покращенням якості виробів, використовуючи дані сучасної заводської лабораторії та відділу технічного контролю. Нашими партнерами є провідні машинобудівні, будівельні, газопостачальні, сільськогосподарські організації. Замовниками є підприємства України, Грузії та ЄС. Продукція виготовлена з наших виливок поставляється до Туреччини, Казахстану, Туркменістану.

Приймаємо замовлення на відливки із чавуну марок СЧ15-25, ВЧ-45, а також модифікованих жаростійких, зносостійких чавунів на їх основі, сталі високовуглецевої вагою до 1500 кг, а також виробів з алюмінію методом литва під тиском, в холоднотвердіючі та пісчано-глинясті суміші, термообробку, механічну обробку, фарбування литва.

Запрошуємо переглянути відеоролик презентацію ТДВ «Булат»

Запрошуємо Вас до співпраці!

Микулинецька громада - офіційний сайт
Пертнер ТНТУ ім.І.Пулюя
design © MRoma, 2007-2024